XXII USKOPALJSKE JESENI

Napisao: Administrator / 10/18/2018, 10:06 AM / Objavljeno u kategoriji Novosti
U periodu od 21.10. do 28.10. u Gornjem Vakufu-Uskoplju XXII Uskopaljske jeseni


OKVIRNI PROGRAM XXII. USKOPALJSKIH JESENI 21 – 28. X.2018. 

 

 NEDJELJA 21.10. 2018. 

1900 sati – JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

Otvaranje XXII.Uskopaljskih jeseni 

Program koncert-Mažoret klub Uskopljanke 

Dokumentarni film „Putevi duhana“ redatelj:Mirko Pivčević scenarist Josip Mlakić producent Ivica Perić 

Izložba uskopaljskih slikara – ulica fra Grge Martića (kuća Mile Kovačević) - svaki dan od 18 sati  

Sudionici izložbe su : Nikica Zeko, Marica Kolak, Marina Kubat i Jelena Rajić. 

 

PONEDJELJAK  22. 10. 2018.  

1700 sati – JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

Kazalište slijepih i slabovidnih „Novi Život“ Zagreb 

Kazališna predstava za djecu“Čovječja ribica“ 

  

UTORAK 23..10.2018.  

1900 sati - JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

film „Osmi povjerenik“ redatelj Ivan Salaj,  koproducent Mario Vukadin 

 

SRIJEDA 24.10.2018. 

1900 sati-JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU”  

Program Osnovne škole Uskoplje  

 

ČETVRTAK 25.10.2018.  

1900, sati – JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

Promocija knjige“ Rahela u začaranoj šumi“ slikovnica za djecu 

autor Ivo Zeko-Cvitić i Željko Mitrović 

 „Dokumentarni film „Sestre“redatelj Zdenko Jurilj 

 

PETAK 26.10.2018.  

1900 sati .- JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

Program Srednje  škole Uskoplje  

 Igrokaz.“Nirvana“ i glazbeni program „Kolo pred berbu“. 

 

SUBOTA 27.10.2018 

2000 sati – JU “CENTAR ZA OBRAZOVANJE, SPORT I KULTURU” 

Koncert Etno skupine Čuvarice  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDJELJA 28.10.2018.  

1015 sati Petar Kolak koncert na orguljama u crkvi uznesenja BDM Uskoplje 

1100 sati sveta misa za puk i KUD-a u crkvama u Uskoplju 

 

Glazbeno-umjetnički program „ KROZ USKOPLJE S PJESMOM“ 

 

1300 sati Mimohod gradom KULTURNO-UMJETNIČKIH DRUŠTAVA 

 

1400 sati DVORANA OSNOVNE ŠKOLE USKOPLJE 

  1. CRKVENI ZBOR MARIJE P PETKOVIĆ
  2. HKD NAPREDAK USKOPLJE
  3. KUD"HRV. ČITAONICA",ĐAKOVAČKI SELCI 
  4. HKD NAPREDAK VITEZ 
  5. KUD „ZORA“ PIŠKOREVCI ĐAKOVO
  6. KUD KAMEŠNICA PODHUM LIVNO
  7. KUD NAGIB ABDAGIĆ KIBAN  DONJI VAKUF
  8. IFD ŽUPA POTKRAJ TURBE 
  9. ZVUCAI KAMENA I KRŠA IMOTSKI
  10. HKUD „FRA KARLO KUJUNDŽIĆ“ BRESTOVSKO

 

Nema gorih ljudi od onih koji se protive prosvecenju i obrazovanju naroda. Takvi, da mogu, i sunce bi ugasili. – Dositej Obradovic

NA VRH